مجموعه کتان شاپ شما را به خرید بهترین محصولات پارچه ای کتان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازرگانی پارچه جین کاغذی طرح دار ارزان

آنچه در این مقاله میخوانید...

جدیدترین طرح های پارچه جیننماینده فروش پارچه جین کاغذی طرح دار

امور تجاری و بازرگانی مربوط به پارچه جین کاغذی طرح دار با رعایت اصولی استاندارد انجام می گیرد. این که خیلی از محصولات در این رابطه با هزینه هایی ارزان به دست می آیند میزان خرید ها را بالا تر می برد. به این شکل با توزیعات مستمر سفارشات مشتریان هم اوج می گیرند.

بازرگانی پارچه جین کاغذی طرح دار ارزان

جدیدترین طرح های پارچه جین

جدیدترین طرح های پارچه جین جدید ترین طرح پارچه جین را باید با دانسته هایی فراگیر طبقه بندی کرد :

  • سنگشور شده : در قسمت ضد آب خود فرمی سنگشور دارند که سبب شده، آن ها را به شکل کهنه یا قدیمی ببینید. با ایجاد سایش در این ناحیه ظاهری جذاب و در عین حال مختلف از آن ها به وجود می آید. با انجام مراحل آبکشی حالتی تقریبا بی رنگ در آن ها شکل می پذیرد.
  • پلی : چون در آن ها الیاف پلی استر را به کار می برند پس به همین نام هم خوانده می شوند. نرم هستنو و توانایی ارتجاعی بالایی را در خود شکل داده اند. همین است که دوام بیشتری در آن ها شکل می گیرند.
  • استرچ : الیافی مانند لاکرا و اسپاندکس را برای ایجاد آن ها به کار می برند که خیلی محصولات را، دارای کشسانی و منعطف می کنند.
  • Bull : معمولا به اندازه یک سوم از خود پارچه به ساختاری توری مانند شبیه است. این قضیه مقاومت و استحکام را در آن ها افزایش داده است. این مساله صحت دارد که به اندازه کرباس استحکام ندارند اما دوام   ماندگاری خوبی را از آن ها همواره می بینید.
  • Thermo : دو لایه بودن آن ها سبب شده تا صاف و اتو کشیده در نظر بیایند. معمولا پارچه ای سبک را بر رویشان گذاشته و ضخامت شان تا حدی کلفت می گردد. امر دوخت و دوز به وجود آن ها خیلی وابسته است.
  • Sanforized : این طرح ها که با سرعتی بالا فرآوری شده اند، با انجام فرآیند شست و شو هرگز چروک نمی شوند و نیز آسیب نمی بینند. 
  • لبه دار : در انتهای پارچه ها نواری دور آن ها را فرا گرفته که با رنگ هایی مانند نارنجی یا قرمز مشاهده می شوند. از جمله مدل های باکیفیت محسوب می شود که خیلی طرفدار دارد.
  • Ecru : این طراحی ها را رنگ رزی نمی کنند و اجازه می دهند تا به همان شکل، طبیعی و سفید خود باقی بمانند.

نماینده فروش پارچه جین کاغذی طرح دار

نماینده فروش پارچه جین کاغذی طرح دار خیلی برایتان منفعت دارد که محصولات انتخابی خود را از نماینده فروش پارچه جین خریداری نمایید. کیفیتی که در پارچه جین کاغذی طرح دار موجود بوده و برایتان در معرض فروش قرار می گیرد، خیلی بی همتا و ممتاز می باشد.

این حد از استاندارد در زمینه عرضه، رضایت کاملی را از دریافت اجناس به دنبال می آورد.

شفیعی محمد جواد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کتان شاپ شما را به خرید بهترین محصولات پارچه ای کتان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید