مجموعه کتان شاپ شما را به خرید بهترین محصولات پارچه ای کتان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فوری پارچه کتان درجه یک در سراسر کشور

آنچه در این مقاله میخوانید...

نحوه شست و شوی پارچه کتانبازرگانی پارچه کتان درجه یک

پارچه کتان درجه یک، از پرکاربردترین پارچه های مورد استفاده در صنعت نساجی ست که از گیاهی به نام کتان به عمل می آید و پوشاک تولید شده از آن طرفداران زیادی در بین افراد مختلف دارد؛ این نوع پارچه به دلیل مقاومت و استحکام بالا در برابر آسیب و فرسایش، همواره مورد توجه تولیدکنندگان و فعالان صنعت پارچه در کشور قرار می گیرد. فروش فوری پارچه کتان در شهرهای مختلف سراسر کشور در جریان است؛ مجموعه ما یکی از مراکز فعال در این زمینه می باشد که می تواند در این خصوص خدماتی را به مشتریان ارائه دهد.

فروش فوری پارچه کتان درجه یک در سراسر کشور

نحوه شست و شوی پارچه کتان

نحوه شست و شوی پارچه کتانیکی از مسائلی که در زمان خرید البسه تهیه شده از پارچه های کتان در نظر گرفته می شود، روش شستشوی آن است که می بایست به آن توجه شود؛ چرا که پارچه های کتان معمولا پس از شستشوی غیر اصولی از فرم و حالت اولیه خود خارج شده و رنگ خود را از دست می دهند و به قول معروف بور می شوند. از سوی دیگر ویژگی های مثبت فراوان از جمله مقاومت بالا و تنوع رنگ و طرح لباس های تولید شده از کتان، مانع از حذف اینگونه پوشاک از سبد خرید می شوند.
برای حل این مسئله بهترین راه شستن پارچه کتان با استفاده از روش های صحیح آن است که استفاده از ماشین لباسشویی یکی از این شیوه هاست. تنظیم دمای آب بر مبنای رنگ لباس ها را نیز باید در نظر گرفت. برای از بین بردن لکه ها نیز باید حتما از لکه برها استفاده کنید. بهتر آن است بجای پودر، مایع لباسشویی به کار گرفته شود.
اصول خشک کردن پارچه های کتان نیز مهم است که به منظور جلوگیری از بور شدن و یا آب رفتن پارچه می بایست از دور کند ماشین استفاده کنید و یا در هوای آزاد بدور از تابش مستقیم نور آفتاب آنها را خشک نمایید.

بازرگانی پارچه کتان درجه یک

بازرگانی پارچه کتان درجه یکایران از جمله کشورهای مهم در تجارت پارچه است. بازرگانی پارچه کتان و دیگر نمونه های پارچه، به منظور تامین نیاز مراکز تولیدی داخل کشور از کشورهایی مثل ترکیه، چین، آلمان، امارات و … انجام می شود و صادرات نوع درجه یک این کالا نیز به عراق که مهمترین قطب واردات پارچه از ایران محسوب می شود و نیز ترکیه، آذربایجان، روسیه، افغانستان و غیره صورت می گیرد.
کمبود پارچه ی کتان در سال های اخیر با افزایش نیاز تولیدی های مختلف به این کالا در بازارهای داخل همواره احساس می شود؛ به غیر از پوشاک، مبل، پرده، ملافه، روکش صندلی و …از کتان در سازه های خود بهره می گیرند که این امر کاربرد فراوان آن را نشان می دهد که موجب افزایش تقاضای صنایع مختلف به این کالا می باشد.

شفیعی محمد جواد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کتان شاپ شما را به خرید بهترین محصولات پارچه ای کتان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید