مجموعه کتان شاپ شما را به خرید بهترین محصولات پارچه ای کتان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید پارچه کتان نخ با طرح شیک

آنچه در این مقاله میخوانید...

خصوصیات پارچه کتان نخنرخ جدید انواع پارچه کتان نخ

شما در طول زندگی معمولی خود با انواع پارچه ها از جمله پارچه کتان سر و کار دارید و روزانه این پارچه ها را مشاهده می کنید. برای مثال شلوار هایی از جنس کتان از پر طرفدار ترین انواع در جهان می باشند که تمامی افراد این شلوار ها را دارند و روزانه از آنها استفاده می کنند. پارچه های کتان از زمان های قدیم شناخته شده می باشند و می توان گفت در کل جهان این نوع پارچه تاریخچه ای دیرینه دارد. پارچه کتان نخ از جمله پر فروش ترین انواع پارچه در جهان می باشد که در انواع مختلفی تولید شده و در تولید لباس های مختلف از آن استفاده می گردد. 

قیمت خرید پارچه کتان نخ با طرح شیک

خصوصیات پارچه کتان نخ

خصوصیات پارچه کتان نخ پارچه کتان از فیبر و الیافی که در ساقه گیاه کتان وجود دارد تولید و عرضه می شود که کتان نوعی گیاه گلدار است و به دلیل کاربرد هایی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد در سراسر جهان قرار گرفته است.
کتان دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام از انواع آن دارای خصوصیات و ویژگی های مختلفی بوده و این خصوصیات آنها را از یکدیگر متمایز می سازد. پارچه کتان نخ نیز یکی از این انواع می باشد که در دهه های اخیر طرفداران زیادی را به خود جلب نموده و توسط آنها به صورت عمده خریداری می شود. از جمله خصوصیات پارچه کتان نخ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مقاومت بالا
  • قیمت مقرون به صرفه
  • زیبایی ظاهری

و دیگر خصوصیاتی که موجب شده است تا این محصول توجه بسیاری از افراد را در سراسر جهان به خود جلب نموده و توسط آنها به صورت عمده و خرده خریداری شود. 

نرخ جدید انواع پارچه کتان نخ

نرخ جدید انواع پارچه کتان نخ پارچه کتان نخ انواع مختلفی دارد که هر کدام از انواع آن دارای نرخ های جداگانه می باشند و با این نرخ ها به مشتریان عرضه می گردند. این نرخ با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود که از جمله این عوامل می توان به کیفیت، نوع دوخت پارچه، نرخ روز بازار و … اشاره نمود. نرخ روز انواع پارچه کتان را می توانید به صورت آنلاین مشاهده نمایید و با توجه به این نرخ ها و مشخصات محصول خرید خود را انجام دهید. 

در این مجموعه ما انواع پارچه کتان نخ را با نرخ روز بازار و همچنین به نرخ تولیدی به مشتریان عزیز عرضه می نماییم و سعی می کنیم با عرضه بهترین محصول رضایت مشتریان و اعتماد آنها را جلب نماییم. عرضه در مجموعه ما به صورت عمده و خرده انجام می شود و شما می توانید خرید خود را به صورت آنلاین نیز از ما انجام دهید. 

شفیعی محمد جواد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کتان شاپ شما را به خرید بهترین محصولات پارچه ای کتان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید