مشاوره و سفارش

انواع پارچه کتان

پارچه کتان در مدل های شیک و با کلاس توسط تولید کنندگان مختلفی انجام می شود. ما می توانیم انواع این مدل ها را در بیشتر فروشگاه های سطح شهر مشاهده کنیم. علاوه بر این می توان به نمایندگی، یا مرکز فروش و پخش انواع مانتو های کتان مراجعه و محصول را تهیه کنیم.

پارچه کتان کش

پارچه کتان کش از مواد اولیه تولیدی های مانتو های زنانه می باشد. قیمت روز پارچه کتان کش در قیمت نهایی محصول تولید شده توسط تولیدی ها بسیار اهمیت دارد. قیمت کتان کش در شرکت های تولید کننده بسیار مناسب بوده و خریداران ترجیح می دهند تا به شکل مستقیم با کارخانه های تولیدی وارد مذاکره شوند.

پارچه کتان طرحدار

پارچه کتان گلدار به دلیل داشتن طرح ها و رنگ های مختلف و زیبا بسیار پر طرفدار است و مردم زیادی به خصوص بانوان علاقه مند به خرید و استفاده از این پارچه در لباس های خود هستند. از این رو تولید کنندگان نیز سعی می کنند با تولید محصولات با کیفیت و زیبا نیاز این خریداران را تامین کنند و مانع روی آوردن آن ها به محصولات خارجی شوند. قیمت خرید پارچه کتان گلدار با توجه به برند ها و طرح ها و جنس های مختلف متفاوت است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پارچه کتان-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه کتان ایرانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه کتان جین-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه کتان چهارخانه-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه کتان خالدار-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه کتان طرحدار-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه کتان کاغذی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه کتان کش-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه کتان گلدار-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه کتان ملحفه ای-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه جین-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

WHATS APP

کلیک کنید

ایمیل

dayanfabric@gmail.com

تلگرام

@Dayanfabric

درباره ما :

گروه بازرگانی دایان پارچه، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع پارچه کتان آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه دایان پارچه

شفیعی محمد جواد

Call Now Buttonتماس بگیرید